Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
История | 4-7 класс

написати повідомлення про Юлія Цезаря​

ОТВЕТЫ

. Гай Юлій Цезар увійшов у історію як видатний полководець і мудрий правитель Стародавнього Риму.

2. За роки свого життя він досяг великих висот на політичній арені, а також став автором багатьох відомих висловів.

3. Його життя до цих пір розбурхує уми істориків і археологів, а правління Цезаря було відзначено найважливішими історичними подіями.

4. Багато таємниць в особистості цього великого імператора. Ким же він був більшою мірою — мудрим правителем або невблаганним диктатором? Напевно, на це питання могли б відповісти тільки його сучасники.

5. Римський полководець і диктатор прославився сильним характером, який дозволив йому керувати величезною країною, захоплювати нові землі і перемагати супротивника.

6. Цезаря хоча і називають великим імператором, він ніколи не носив імператорського титулу. Цезар був консулом, а після приходу до влади оголосив себе довічним диктатором.

7. Володів неабиякими розумовими здібностями, Цезар вмів вибудовувати стратегію бою, був розважливим.

8. В юнацтві Юлія захопили пірати і вимагали за нього викуп. Хлопець образився, що за нього попросили занадто мало і запропонував подвоїти суму. Коли дядько за нього заплатив, він узяв у нього флот, наздогнав розбійників і розправився з ними.

9. За своє життя Цезар був тричі одружений, однак після себе нащадків так і не залишив. Його єдиний позашлюбний син помер ще в юності – у 17 років.

10. Достовірно відомо, що великий понтифік страждав від епілептичних припадків, як і інший завойовник давніх часів — Александр Македонський.

11. Деякі історики стверджують, що Цезар міг одночасно читати, писати і диктувати відразу 4 різні листи своїм секретарям. Саме тому тих, хто може паралельно робити багато справ, жартома називають цезарями.

12. Цікаво, що всесвітньо відомий вислів «Прийшов, побачив, переміг» воєначальник виголосив напередодні завоювання території сучасної Туреччини.

13. Прізвисько «Калігула» Цезарю дали ще в дитинстві. У віці двох років, батько зробив його талісманом римської армії, одягнувши на маленького сина спеціально виготовлені обладунки.

14. Королівські титули «кайзер» (Німеччина) і «цар» (слов’янські країни) утворені від імені «Цезар».

15. Будучи ще полководцем, а не імператором, Цезар зміг захопити Єгипет.

СПАСИБО 0
Для написания вопросов необходимо войти в систему
Контакты
Обратная связь
support@sproshu.com
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам